Loading...

Menu

Menu

TRUDNE DNI – Żelowy okład z kapusty na ból piersi przed miesiączką

TRUDNE DNI – Żelowy okład z kapusty na ból piersi przed miesiączką

Ulga w PMS, Kapusta na piersi w formie żelu!

PMS dla wielu kobiet wiąże się z nadwrażliwością i napięciem skóry piersi. Niejednokrotnie może pojawić się również kłopotliwe zapalenie pierś. Żelowy okład z kapusty zapewnia ulgę i złagodzenie objawów PMS takich jak ból piersi przed miesiączką. Udowodnione działanie nawilżające i wygładzające. Bezpieczny również dla młodych matek na zapalenie pierś podczas karmienia.

Żelowy okład z kapusty na piersi – Trudne Dni PMS

Żel na piersi łagodzący ból piersi przed miesiączką, wywołany przez zespół napięcia przedmiesiączkowego

Skóra piersi to niezwykle delikatny i wrażliwy obszar ciała przez co narażona jest bardzo często na przesuszenie, świąd i podrażnienia.

ŻELOWY OKŁAD Z KAPUSTY NA PIERSI – TRUDNE DNI PMS to przebadany dermatologicznie, skuteczny i łatwy w aplikacji produkt kosmetyczny łagodzący typową dla „trudnych dni” (PMS) nadwrażliwość, dyskomfort oraz napięcie skóry piersi i okolicy okołosutkowej. Preparat ma formułę przezroczystego żelu, który dodatkowo został wzbogacony ekstraktem z kopru włoskiego o właściwościach sprzyjających łagodzeniu objawów pms .

  • – łagodzi podrażnienia sutków,
  • – zmniejsza przesuszenie skóry piersi,
  • – nawilża skórę piersi ,
  • – wygładza,
  • – koi oraz łagodzi objawy zespołu napięcia
  •  -minimalizuje objawy bólu piersi przed miesiączką

Produkt przebadany dermatologicznie

Produkt zawiera 97,17% składników pochodzenia naturalnego

Skład:

AQUA, GLYCERIN, XANTHAN GUM, BRASSICA OLERACEA CAPITATA LEAF EXTRACT, FOENICULUM VULGARE OIL, BENZYL ALCOHOL, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, ALCOHOL, LIMONENE, LINALOOL

Objawy pms – dlaczego kapusta?

Swoje szczególne właściwości w zakresie leczenia stanów zapalnych kapusta zawdzięcza swojemu unikalnemu składowi. Według raportu z Platformy Reaxys® w roślinach należących do brassicaceae występuje aż 409 różnorodnych substancji. Wśród nich znajdują się m.in. wolne aminokwasy, substancje mineralne, mikroelementy, witaminy (C, A, B1, B2, B3, B6, B7, B12, K, PP, E, tzw. witamina U), a także karotenoidy, polifenole, tiosulfiniany, glukozynolany oraz naturalne izotiocyjaniany i indole. Stosowane przez nas technologia produkcji ekstraktu z kapusty BrassitechTM sprawia, że jest on unikatowym, naturalnym koncentratem tych wszystkich substancji, które odpowiadają za tak skuteczne działanie pielęgnacyjne kapusty.

Pomoc łagodzeniu objawów pms

Żelowy okład z kapusty na piersi – Trudne Dni PMS to w 97% naturalny kosmetyk dedykowany kobietom z zespołem uciążliwych objawów zaprojektowany w celu minimalizacji i łagodzeniu objawów pms. Objawy fizyczne pms takie jak bolesność piersi przed miesiączką, nadwrażliwość na dotyk, mogą być skutecznie zminimalizowane przy użyciu naszego bezpiecznego produktu kosmetycznego.

Powiązane wpisy

Close Menu
×
×

Cart