Loading...

Menu

Menu

CIĄŻA I KARMIENIE – Żelowy okład z kapusty na stany zapalne piersi 

CIĄŻA I KARMIENIE – Żelowy okład z kapusty na stany zapalne piersi 

Żelowy okład z kapusty na ból piersi

Brassipharma na bóle piersi – Ciąża i karmienie

Preparat BrassiPharmaTM jest łatwym w aplikacji, przyjaznym oraz skutecznym produktem, który odwołuje się do najczęściej kojarzonego wykorzystania okładów z liści kapusty w przypadku nadwrażliwości piersi.

Żelowy okład z kapusty na ból piersi

Brassipharma na bóle piersi – Ciąża i karmienie

Preparat BrassiPharmaTM jest łatwym w aplikacji, przyjaznym oraz skutecznym produktem, który odwołuje się do najczęściej kojarzonego wykorzystania okładów z liści kapusty w przypadku nadwrażliwości piersi.

ŻELOWY OKŁAD Z KAPUSTY NA PIERSI – CIĄŻA I KARMIENIE jest skutecznym i łatwym w aplikacji, produktem kosmetycznym wykorzystywanym w pielęgnacji, przywracaniu elastyczności i łagodzeniu podrażnień skóry piersi. Preparat jest bezpieczny dla kobiet w ciąży, kobiet karmiących.

  • łagodzi podrażnienia,
  • zmniejsza przesuszenie,
  • nawilża,
  • wygładza,
  • koi, bolesne piersi
  • zmniejsza tkliwość piersi
  • działa wspomagająco w zwalczaniu przyczyny bólu piersi

Produkt przebadany dermatologiczne

Zawiera 97,67% składników pochodzenia naturalnego

Skład: AQUA, GLYCERIN, XANTHAN GUM, BRASSICA OLERACEA CAPITATA LEAF EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, ALCOHOL

Żelowy okład z kapusty – remedium na stany bólowe piersi  


Żel z kapusty natłuszcza podrażnione miejsca, dając uczucie ulgi i delikatnego chłodu. Dodatkowo potwierdzono zdecydowaną poprawę uelastycznienia, nawilżenia i wygładzenia naskórka po użyciu produktu. Preparat jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i kobiet karmiących.

Naturalna siła drzemiąca w kapuście, w walce ze stanami zapalnymi piersi

Skuteczność swojego działania produkt zawdzięcza zawartemu w nim naturalnemu ekstraktowi z kapusty BrassitechTM, który jest unikatowym koncentratem występującej w kapuście bogatej i zróżnicowanej frakcji związków biologicznie aktywnych odpowiedzialnych za jej właściwości pielęgnacyjne i ochronne. Dzięki temu, stosowanie preparatu jest skuteczną, przyjazną i dostępną przez cały rok alternatywą dla wykorzystywania równie skutecznych, ale w praktyce bardzo uciążliwych w przygotowaniu okładów z liści kapusty w przypadku pojawienia się podrażnień piersi.

Rozwiązanie dla karmiących mam -w trakcie i na początku ciąży

Karmienie piersią dla wielu kobiet wiąże się z uciążliwym zapaleniem piersi. Żel na zapalenie piersi podczas karmienia z ekstraktem z kapusty pozwala złagodzić podrażnienia i zmniejszyć pojawiające się przesuszenie. Dodatkowo udowodniono działanie uelastyczniające i wygładzające okolice piersi. Odpowiedni również dla kobiet zmagających się z PMS i u których pojawia się zapalenie piersi podczas karmienia.

Zapalenie pierś podczas karmienia

To dość powszechny problem wśród kobiet w ciąży oraz karmiących mam, choć przyczyny bólu piersi mogą mieć różne podłoże. Piersi przyszłej mamy w tym wyjątkowym okresie, poddawana jest wielu zmianom wówczas zdarzyć się może że piersi bolą już we wczesnej fazie ciąży.

Dla wielu kobiet to właśnie bolesne i obrzęknięte piersi, a nie zanik miesiączki, są pierwszym zwiastunem ciąży. Objaw ten może pojawić się już kilka dni po zapłodnieniu. Stoi za nim oczywiście wzrost poziomu hormonów ciążowych, w tym progesteronu. To właśnie pod ich wpływem piersi przyszłej mamy stają się większe, bardziej obolałe, a brodawki sutkowe wrażliwsze na dotyk. Niektóre kobiety w pierwszych tygodniach ciąży zmuszone są nawet zaopatrzyć się w nowe biustonosze. Trzeba jednak pamiętać, że choć wrażliwe i bolesne piersi są częstym pierwszym objawem ciąży, to wcale nie muszą jej oznaczać. Wiele kobiet przed okresem, zwłaszcza mających piersi o budowie mastopatycznej, cierpi na podobne dolegliwości

Źródło: https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/mdlosci-i-brak-miesiaczki-pierwsze-objawy-ciazy

Pierwsze objawy ciąży takie jak tkliwość piersi, obrzmienie piersi, ból piersi, należą najczęstszych pierwszych objawów, większość kobiet w ciąży doświadczyły bólu piersi w tym okresie. Znane są przypadki kobiet które nie odczuwały bólu piersi , lub stwierdzały całkowity brak bólu piersi w pierwszym trymestrze ciąży jak i całym późniejszym okresie ciąży.

Pomimo iż wzmożona tkliwość piersi, lekki ból piersi nie jest niczym niezwykłym w pierwszych tygodniach ciąży , czy też pierwszych tygodniach po porodzie, to może stanowić sygnał o poważniejszych schorzeniach.

Dlatego bardzo ważne aby w razie wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów we wczesnej fazie, takich jak bolesność piersi, tkliwość piersi skontaktować się z ginekologiem od razu wtedy gdy kobieta odczuwa ból lub dyskomfort. W tym przypadku należy wykonać usg piersi aby zidentyfikować przyczyny bólu piersi aby wyeliminować ewentualność że ból piersi ma podłoże chorobowe.

Więcej informacji na ten temat można przeczytać tutaj

Powiązane wpisy

Close Menu
×
×

Cart